WERK ARENA

WERK ARENA v Třinci, na Frýdecké ulici slouží primárně hokeji. Halový prostor je však navržen tak, aby zde mohly probíhat i jiné sportovní aktivity (halové sporty) a různorodé kulturní a společenské akce (koncerty, výstavy, veletrhy, kongresy apod.).

Na ploše čtyř hektarů najdeme, kromě standardní ledové plochy, hlediště s kapacitou 5 200 diváků, moderní zázemí pro sportovce, nezbytné prostory pro divácký servis (bufety, sociální zařízení), obchody, kanceláře, VIP prostory a klubovou restauraci s výhledem na ledovou plochu, zázemí pro média, související provozní a technické zázemí, parkoviště s kapacitou 580 stání, atd. Odpovídající komfort zde nalezenou kromě sportovců také diváci, včetně rodin s dětmi. Projekt pamatuje také na imobilní návštěvníky. Pro ně je k dispozici bezbariérový vstup, sociální zařízení a plocha v hledišti.

Příprava projektu trvala bezmála čtyři roky. Stavební práce byly zahájeny 10.10.2012. WERK ARENA byla dokončena v polovině roku 2014. Celkové náklady jsou cca 700 mil. Kč.

Více informací na www.werkarena.cz. Virtuální prohlídku haly najdete ZDE >>>

Organized by:                                                                                                 Expert guarantee: